Čištění, mytí a nátěr zateplených fasád

Čistá fasáda pro zdravé bydlení

Mít hezký dům, který vypadá stále jako nový, je přáním snad každého z nás. Zejména zateplené fasády však bojují s usazenými nečistotami, řasami, houbami a plísněmi. Těmto mikroorganismům se nejlépe daří v místech, kam nedosáhnou sluneční paprsky, a kde je jakákoliv překážka pro přirozené proudění vzduchu, zejména ty orientované směrem na sever. Jedná se o silné alergeny, které vystavují obyvatele domu zdravotním rizikům, když se výtrusy plísní dostávají během větrání do bytů. Zdá se vám, že máte až moc silnou alergii nebo chronickou rýmu, která se nikdy nezastaví? Možná jste přišli na příčinu problému, kterou je třeba co nejdříve vyřešit.

V ARS používáme jen nejmodernější prověřené postupy a prostředky od nejlepších výrobců z celého světa, které před zařazením do našeho portfolia důkladně testujeme a v případě potřeby kombinujeme. Budete překvapeni, jak je možné i fasádu u které jste přesvědčeni, že musíte investovat do nového fasádního nátěru obnovit. To je důvod, proč jsme schopni svým zákazníkům ušetřit hodně peněz a jsme již 21 let o krok napřed před konkurencí. Fasádu vám následně opatříme ochranným nátěrem proti novotvorbě se zárukou až 12 let.

  • čištění, mytí a ochrana fasád domů všech typů povrchů
  • rodinné domy, bytová družstva, SVJ
  • speciální nátěry proti novotvorbě s garancí až 12 let
  • fasádní nátěry - akrylátové, silikátové, silikonové
  • výhodné financování - nabízíme odklad platby faktury až na 1 rok nebo splátkový kalendář až na 2 roky.

Nenechte si zmařit svoji investici!

Masivní výskyt řas a plísní, které se na zateplených fasádách mohou objevit už v prvních letech po realizaci nemusí mít souvislost s nekvalitním materiálem či špatnou skladbou zateplovacího systému. Organické nečistoty fasádu nejen hyzdí, vystavují obyvatele domu zdravotním rizikům, ale způsobují i její poškození, protože neodstraněné řasy a plísně vrůstají do štěrbin a změnou svého objemu mohou fasádu narušit. Zároveň je každá fasáda vystavena také atmosférickým nečistotám, jako je smog, saze a prach, které její estetickou úroveň ještě dále zhoršují.

Ke znovu krásné fasádě pak vede jen jedna cesta – důkladné vyčištění. Vyvarujte se ale nešetrného postupu, fleků a map, které po neodborném čištění na domě zůstanou. Investice do zateplení vašeho domu byla jistě vysoká. Vyberte si proto k obnově fasády ty nejlepší odborníky s prokazatelnou dlouholetou historii – firma založená před 5 lety vám nemůže garantovat zkušenosti s 10 letou zárukou :-).

Ve společnosti ARS máme s odstraňováním organických nečistot z fasád 21 let zkušeností. Každoročně se na nás obrátí stovky soukromých majitelů domů, společenství vlastníků, družstev či správců nemovitostí, kteří oceňují náš profesionální přístup a kvalitu provedené práce. Poskytujeme běžně 8 letou garanci na ošetření fasády proti nové tvorbě plísní po jejím vyčištění, v některých případech je tato záruka dokonce 12 let. Zejména u zateplených bytových domů ale doporučujeme intervaly čištění kratší podle doporučení výrobce vaší omítky.

Jak čištění probíhá?

Znečištění, které se na zdech vytváří po dlouhá léta a které je vytvářeno atmosférickými či organickými nečistotami, nelze smýt jednoduše vodou. Z toho důvodu používáme k čištění fasád speciální čisticí prostředky, které fasádu žádným způsobem neznehodnocují a jsou plně biologicky odbouratelné, takže nemají negativní dopad na životní prostředí. Pracujeme dle typu povrchu s teplou tlakovou vodou, s párou nebo vysokotlakým vodním paprskem. Z fasády vám také odstraníme graffiti a aplikujeme speciální antigraffiti nátěr který povrch zabezpečí proti dalším sprejerským útokům.

Čištění fasád provádějí zásadně naši kvalifikovaní pracovníci, kteří vám díky své dlouholeté praxi a bohatým zkušenostem s nejrůznějšími typy povrchů a jejich znečištěním poskytnou služby na skutečně profesionální úrovni.

Pro zkvalitnění služeb jsme zavedli systém řízení managementu kvality podle normy ČSN ISO 9001 a certifikovaný systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve shodě se specifikací ČSN OHSAS 18001.

Jak probíhá zakázka

Vyfoťte objekt, vyplňte a odešlete formulář

Díky sdílení polohy víme, kam za vámi máme přijet

formulář

Zjistíme náročnost provedení zakázky

Přijedeme, zaměříme a vypracujeme technologický postup a cenovou nabídku. Provedeme vzorek. To vše ZDARMA.

Realizace zakázky v dohodnutém termínu

Rychle, profesionálně zajistíme provedení zakázky v dohodnutém rozsahu a na provedené dílo vypracujeme předávací protokol.

Následný servis a záruka pro vás na míru

Pravidelná údržba objektu a antigraffiti servis 1-3 roky zdarma! Poskytujeme záruku na ochranné nátěry 5-12 let.

Zavolejte si pro cenovou nabídku a vzorek na vaší fasádě ZDARMA!

Specialisté z ARS za vámi dojedou kamkoli po České republice, a to bez nároku na úhradu nákladů na dopravu. Zakládáme si na vstřícné komunikaci s našimi zákazníky a efektivním provedení zakázky včetně odpovídající garance.

› Kontaktujte nás na Zelené lince 800 100 168 nebo přes Potávkový formulář
› Specifikujte o jaké čištění fasády či povrchů máte zájem.
› Náš specialista vám vysvětlí postup práce a sdělí přibližnou cenu.
› Technik s vámi sjedná termín schůzky a provedení vzorku vyčištění – zcela NEZÁVAZNĚ.
› Dle výsledku vzorku čištění vám navrhneme vhodný technologický postup a zpracujeme přesnou cenovou nabídku s výpisem jednotlivých činností, záruk a termínů, kterou vám zašleme ke schválení. Cenu vždy stanovujeme individuálně dle stupně znečištění, velikosti čištěné plochy, ale také přístupu (práce z lana, vysokozdvižné plošiny, závěsné lávky).
› Po dokončení prací vám vystavíme předávací protokol a fakturu.
› V případě dohody zajistíme správu – údržbu fasády.

Nabízíme vám i možnost financování – odložení úhrady až na 12 měsíců nebo rozložení splátek až na 2 roky!
Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. čísle 602 259 423.

 

Proč do toho jít s námi

Ikona palce nahoru a číslovka 20

Více než 25 let zkušeností a referencí z celé ČR

Ikona

Čistíme všechny typy budov a staveb

Ikona osoby a válečku na natírání

Pracujeme jen s nejlepšími produkty na trhu

Ikona

Specialisté v oboru s důrazem na kvalitu

Ikona

Odborníci na historické objekty a památky

Reference

Čištění lišejníků a řas z fasády

Čištění zateplené fasády rodinného domu - Kladno

Čištení fasády - Brechtova, Praha