Jak si vybrat firmu na čištění fasády

Žádná nečistota pro nás není překážkou!

Naše společnost se zabývá mytím a čištěním fasád již 21 let. Během této doby jsme se vypracovali v jednoho z největších specialistů v oboru čištění povrchů a ochrany staveb.

Naše společnost je připravena očistit fasádu vaší stavby od běžných nečistot. Umíme pracovat jak s organickými, tak s atmosférickými nečistotami.

Pod pojmem organické nečistoty si můžete představit například mechy, řasy, houby, lišejníky nebo plísně. Kromě toho, že tyto prvky většinou nepůsobí esteticky, může jít také o významné zdravotní nebo bezpečnostní riziko.  Atmosférické nečistoty jsou vytvářeny smogem, sazemi a usazeným prachem.

Dokážeme pracovat s prakticky všemi typy a povrchy fasád. Problém pro nás nepředstavuje žula, travertin, umělý kámen a ani betonové nebo cihlové fasády. Poradíme si i s přírodním kamenem, mramorovými deskami, keramikou, železem, zateplenými povrchy, plasty i lakovanými povrchy.

Jak u nás probíhá čištění fasád a kdo je provádí?

Znečištění, které se na zdech vytváří po dlouhá léta a které je vytvářeno různými nečistotami, nelze smýt jednoduše vodou. Z toho důvodu používáme k čištění fasád speciální čisticí a ochranné prostředky. Kromě toho pracujeme s párou, vysokotlakým vodním paprskem nebo v případě potřeby s mikroabrazivním tryskáním (neboli pískováním). Samotný proces čištění fasády provádějí zásadně naši kvalifikovaní pracovníci, kteří vám díky svým bohatým zkušenostem a praxí dokážou nabídnout služby na profesionální úrovni.

Fasádu je třeba čistit pravidelně

Chcete mít jistotu, že vaše budova či dům udělá na ostatní vždy nejlepší možný dojem? Nebojte se vyčištění vaší fasády. Od toho jsme tu my, společnost ARS. Dokážeme Vaší nemovitosti vrátit její původní tvář.

Více potřebné je to například u budov, které se nacházejí v blízkosti lesů, zeleně a vodních ploch, jsou orientované na sever, takže na jejich fasádu nesvítí slunce, nebo u staveb ve vyšší nadmořské výšce, kde je nižší teplota.

Podrobné informace najdete na naší specializované webové prezentaci o čištění fasád.

Ceník mytí a čištění fasád

Vzhledem k tomu, že cena čištění povrchu je kromě míry znečištění výrazně ovlivněna jeho členitostí, výškou, použitým stavebním materiálem, tak rozlohou, není možné vytvořit jednoznačný univerzální ceník uvedených prací. V případě zájmu o orientačních ceny pro konkrétní budovu se prosím na nás obraťte telefonicky či emailem. Pokud nám poskytnete podrobnější informace, posoudíme možnosti velmi rychle a vytvoříme Vám zdarma cenovou nabídku na míru. Kontaktujte nás.

Co je tedy podstatné?

Nejlepším začátkem je poptávat se lidí ve svém okolí. Pokud vám doporučí danou firmu na základě vlastních zkušeností a dané osobě důvěřujete, můžete se na tento způsob hledání spolehnout. Ptejte se, co používají za materiál, jak dlouho se na trhu pohybují včetně zkušeností techniků. Měl by vás zajímat i postup čištění, nikdo by se na vás neměl zlobit, pokud si ho budete chtít nechat vysvětlit.

Vývoj firmy správným směrem může reprezentovat společnost ARS. Už 21 let budujeme stabilní zázemí zkušených techniků. Za tu dobu nejen pomáháme domácnostem, ale také jsme se mohli podílet na zkrášlování Prahy. Rukama nám totiž prošlo několik desítek historických památek jako je Karlův most, Schwarzenberský palác, Státní opera Praha nebo památník na Vítkově. Velkou výhodou máme v tom, že se jedná o dlouholeté zaměstnance. Ti ke každé fasádě přistupují individuálně a je pro ně důležitý kvalitní a dlouhodobý výsledek naší práce.

Čím a jak vyčistit a ochránit

To nejkvalitnější na fasády. Prostředky, které používáme, žádným způsobem neznehodnocují fasádu. Jedná se o speciální čisticí nástroje, které jsou kompletně biologicky odbouratelné, díky tomu nemají negativní dopad na životní prostředí. Pracujeme pouze s párou, vysokotlakým vodním paprskem nebo v případě potřeby využíváme takzvané mikroabrazivní tryskání (neboli pískování), na což disponujeme nejvyspělejší německou technologií stroji Torbo. Díky našemu jménu získáváme neustále nabídky na nové produkty, které monitorujeme, případně začleňujeme do portfolia. Všechny přípravky, které se mají zavádět, důkladně testujeme a používáme jen ty nejlepší i na úkor vyšší ceny.

Není to jen o odstranění nečistot.

Nemůžete se už dál každý den koukat na různé čmáranice na vašich zdech? Námi používané prostředky a technologie z fasády odstraní také graffiti. Speciální nátěr ji zabezpečí proti dalším sprejerským útokům. Navíc případně budoucí graffiti neproniknou do struktury omítky, takže další odstranění je snadnější a levnější. Nejsme lhostejní vůči oblasti, ve které žijeme, a proto jsme se zapojili do několika největších antigraffiti projektů městských částí, odstraňovali jsme je přes 10 let také ze stanic pražského metra.

Neřešte to na poslední chvíli.

Posledním doporučením je nemeškat. Pokud se jen domníváte, že váš dům by už potřeboval nějaké čištění, kontaktujte nás zdarma na zelené lince 800 100 168 nebo e-mailem info@ars.cz. Vysvětlíme vám postup práce i přibližnou cenu, díky tomu budete vždy vědět následující krok. Provedeme analýzu vzorku zcela zdarma a nezávazně, abyste věděli, jak jste na tom. Výsledky testu vám vysvětlíme a teprve po nich navrhneme vhodný postup a přesnou cenovou nabídku. Specialisté z ARS za vámi dojedou kamkoli po České republice, a to bez nároku na úhradu nákladů na dopravu.

http://www.rajce.net/u82196