Nahoru

Odstraňovače barev a graffiti

AX50 Odstraňovač graffiti (Graffiti Remover) ... 
Je vhodný k rychlému odstranění graffiti z povrchů bez odstranění špíny, čímž nevytváří bílá místa. Také odstraňuje dehet, pryž, asfalt, lepidlo, lak, pastel a další. 

AX51HD Odstraňovač barev (Heavy Duty Paint Stripper)
Užívá se k odstraňování vícenásobných vrstev latexu nebo barev na olejové bázi, laku a skvrn na rostlinné či olejové bázi. 

AX52 Odstraňovač barev (Multi-Layer Remover) ... 
Je vhodný k odstraňování vícenásobných vrstev většiny barev ze zděných a dřevěných povrchů. Dále odstraní kouřové skvrny, plíseň, uhlíkové skvrny a skvrny po víně. 

AX53 Odstraňovač epoxidu (Epoxy Stripper)
Používá se k odstranění epoxidu a polyuretanových barev ze zděných a dřevěných povrchů. Dále se používá na bazény, dehet a pryž. 

AX54 Odstraňovač zaschlé barvy (Dry Paint Stripper)
Tento přípravek odstraňuje barvu na olověné bázi a umožňuje odloupnout nátěr z povrchu bez použití vody pod vysokým tlakem. 

AX55 Odstraňovač barev kyselinového základu (Acidic Paint Stripper)
Rychle a jednoduše odstraní latexové barvy a barvy na bázi oleje a olova bez použití vody pod vysokým tlakem ze zděných, dřevěných, keramických a kovových povrchů. 

AX82 Graffiti control solvent (Graffiti Solvent)
Slouží k odstranění graffiti z povrchů, které byly ochráněny přípravkem AX80 Graffiti Control. 

AP GEL … 
Odstraňovač na bázi rozpouštědel. Slouží pro odstranění nátěru ve vysokém stupni polymerizace. Odstraňuje polyester, epoxidové pryskyřice, polyuretan, vinylové deriváty, nátěry a fasádní nátěry. 

BATIMENT … 
Výrobek pro profesionální použití, který dokonale odstraní nátěry z fasád, hrubé omítky, RPE, podlah, dřeva, kovu, atd 

"ECO" GEL … 
Odstraňovač nátěrů a laků v gelové formě. Neobsahuje organická rozpouštědla. Na rozdíl od odstraňovačů na bázi organických rozpouštědel, které působí tím, že proniknou do nátěru, změkčí ho a nabobtnají, tento výrobek nátěr rozvolní a promění ho na vodou ředitelnou masu. Výrobek není těkavý, může působit libovolně dlouho. 

DECAP'VERT … 
Přípravek působí na různorodé nátěry a laky: staré i nové olejové barvy, glyceroftalátové, akrylátové, vinylové a polyuretanové nátěry, RPE, atd. 

DECAP'ECLAIR … 
Přípravek speciálně vyvinutý pro odstraňování nátěrů a laků ze dřeva. 

ANTI - GRAFFITI … 
Ideální výrobek pro odstraňování neestetických nápisů, sloganů, graffiti z hrubých a nenatřených ploch. 

GRAFI-VERT … 
Šetrný přípravek pro odstranění graffiti z povrchů chráněných nátěrem PARFLON a z choulostivých povrchů z umělých hmot bez ochranného nátěru (polykarbonáty, plexisklo,…). 

GRAFISOLV … 
Výrobek byl vyvinut speciálně pro odstranění graffiti z choulostivých podkladů, jako např. z nátěrů fasád, karoserií vozidel a některých povrchů z umělých hmot. Pomalu a postupně rozrušuje barvu graffiti, proto při odstraňování je možné účinek přípravku zastavit v kterémkoliv momentu, kdy si to uživatel přeje a snížit tím na minimum riziko poškození původního povrchu. Čím dříve se nové graffiti odstraňuje, tím je to snadnější. 

DECOLORANT … 
Přípravek odstraňuje nápisy namalované inkoustem, zvýrazňovači, propiskou, razítkovými barvami, atd.. Výrobek ve formě gelu se hodně používá pro odstranění graffiti zejména z podkladů z kamene, cihel, mramoru, pro odbarvení nebo zesvětlení dřeva, odbarvení mořidel nebo laků z dřevěných podkladů. Přípravek NEODSTRAŇUJE původní nátěry a barvy, nemá na ně téměř žádný vliv. 

BIOGRAF … 
Speciálně vyvinut pro čištění a odstranění graffiti z nejrůznějších povrchů: dřeva, cementu, přírodního kamene, kovů a slitin kovů. Přípravek obsahuje přírodní rozpouštědla, která jsou netoxická a jsou biologicky odbouratelná.