Nahoru

O nás

Společnost AXIOM REAL spol. s.r.o. - ARS se zaměřuje na čištění povrchů, mytí fasád, tryskání / pískování povrchů, odstraňování graffiti a aplikaci ochranných antigraffiti nátěrů. Práce dodáváme buď kompletně na klíč tj. včetně stavebních oprav, fasádních nátěrů a všech dalších souvisejících prací, a nebo jsme schopni dodat pouze požadovanou část.

Za 21 let působení v České republice jsme si vybudovali pozici jednoho z nejlepších specialistů v oboru.  Každý rok se na nás obrátí stovky soukromých majitelů, společenství vlastníků, družstev a správců nemovitostí, kterým se snažíme vyjít maximálně vstříct při řešení jejich problémů. Můžeme nabídnout naše zkušenosti získané z největších „antigraffiti“ projektů realizovaných v České republice, např. Městské části Praha 6, Praha 3, Praha 4, Praha 8 a Praha 5  –  čistění fasád, aplikace antigraffiti nátěrů a odstraňování graffiti ze všech domů v jejich majetku a také z fasád soukromých domů přihlášených do jejich antigraffiti  programů, DP hl. m. Prahy Metro – přes 10 let čištění obložení stanic metra, aplikací antigraffiti nátěrů a zabezpečení každodenního servisu odstraňování graffiti (celkem 32 stanic), Technická správa komunikací hl. m. Prahy – pro kterou čistíme povrchy, aplikujeme antigraffiti nátěry a odstraňujeme graffiti z mostů, nábřeží či tunelů (např. mosty Legií, Palackého, Jiráskův, Štefánikův).
Dále jsme čistili paláce ministerstev zdravotnictví, školství a zemědělství, fasádu kostela Sv. Mikuláše, žulové dlažby a obložení Národního divadla (Nová scéna), fasádu Schvarzenbeského paláce, Českého rozhlasu, pozdně gotický most přes Ploučnici v Děčíně, několik vinných sklepů v Mikulově a okolí, památník na Vítkově, fasádu hotelu Imperiál v Praze, Státní operu Praha a čištění (mikro tryskání a pára) Karlova mostu v Praze po provedených opravách, nyní provádíme kompletní čištění Negrelliho viaduktu v Praze.
Na podzim 2004 jsme dokončili složitou zakázku na hliníkové fasádě objektu bývalého Chemapolu, nyní 4D Center. Na fasády objektů jsme aplikovali přes 300 barevných odstínů navržených známým francouzským umělcem Yaacovem Agamem (fasáda bude zapsána v Guinnessově knize rekordů).

Prostřednictvím naší dceřinné společnosti AXIOM REAL SLOVENSKO s.r.o. jsme čistili Bratislavský hrad, palác Slovenské národní rady, s restaurátory se podílíme na čištění katedrály sv. Martina v Bratislavě. V roce 2005 jsme vyhráli velké výběrové řízení na čištění objektů, aplikaci antigraffiti nátěrů a monitoring staveb v majetku města Bratislava (mosty, podchody, objekty).

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní čistící servis, zabezpečujeme samozřejmě i související služby včetně pravidelné kontroly a údržby.  Pro zkvalitnění služeb jsme zavedli systém řízení managementu kvality podle normy ČSN ISO 9001:2009 a certifikovaný systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve shodě se specifikací ČSN OHSAS 18001:2008.