Nahoru

Jak se odstraňuje graffiti?

Odstranění grafiti nemusí být neřešitelný problém. Ovšem pouze, pokud to nepodceníte a povoláte si na pomoc profesionály. S rýžákem a vodou bohužel nepochodíte.

Sprejové barvy mají tu vlastnost, že bývají dost agresivní a rády (a rychle) se vpíjejí do povrchu. Proto je důležité neztrácet čas a začít s odstraňováním co nejrychleji. A nejlépe předem přistoupit k aplikaci antigraffiti nátěru, který maximálně snižuje přilnavost graffiti k podkladu.

Zavoláte-li si na pomoc nás, můžete očekávat profesionální přístup. Naši technici si nejprve prohlédnou povrch, zváží míru zanesení a následně vyberou nejvhodnější odstraňovač graffiti a odstraňovací postup. Při své práci přitom jednáme maximálně šetrně, takže čištěný povrch zanecháváme v tom nejlepším možném stavu.

odstraňování graffiti na Rašínově nábřežígraffiti na budově ministerstva

Odstranění graffiti z nechráněného podkladu je ovšem přeci jen trochu náročnější a proto firma ARS většinou svou práci zakončuje aplikací takzvaných antigraffiti nátěrů, k nimž navíc nabízí následnou správu a obnovu po dobu 2 let zdarma. Výhodou těchto nátěrů je, že se spreje po jejich aplikaci odstraňují mnohem snadněji a zároveň se minimalizuje riziko poškození podkladu. Po aplikaci ochranného nátěru už stačí pouze přijet, nanést správný odstraňovač a následně spláchnout vysokotlakým proudem vody. Podívejte se na naše reference a kontaktujte nás, pokud máte také problém se sprejery!