Nahoru

Čisticí prostředky

AX20 Čistič zdiva (Masonry cleaner) ... 
AX20 je víceúčelový čistič zdiva vhodný k použití na všechny druhy cihel (hladké, hrubé, s drátěnou vložkou), pískovec, žulu, terra-cottu. Dále je vhodný k použití na těžce zoxidované hliníkové obklady, zaschlou barvu a kouřové skvrny. AX20 nesmí být použit na vápenec, lakovaný mramor a sklo! 

AX20HD Čistič zdiva (Heavy Duty Masonry Cleaner) ... 
Čistič s trojnásobnou silou je vhodný k použití na starý kámen a měkké, pórovité cihly. Dále je vhodný na historická díla. Odstraňuje silné skvrny. POUŽÍVEJTE POUZE V KOMBINACI S AX20. 

AX22 Restaurátor vápence (Limestone Restorer) ... 
Speciální, vodou ředitelný přípravek vyrobený na čištění vápence, který nepoškodí sklo nebo barvené povrchy. 

AX22 Čistič vápence - 1. fáze (Limestone Pre-wash) ... 
Je vhodný k použití na vápenec, umělý kámen, odstraňuje uhlík, skvrny po vodě, atd. AX22 dokáže zrestaurovat povrch do původního vzhledu a barvy. MUSÍ BÝT POUŽIT POUZE VE SPOJENÍ S AX22 ČISTIČ VÁPENCE - 2. FÁZE (Limestone After-wash). Přípravek odstraní některé barvy a užívá se na problematické plochy. 

AX22 Čistič vápence - 2. fáze (Limestone After-wash) ... 
Používá se jako neutralizátor po aplikaci AX22 Čističe vápence - 1. fáze. AX23 Želizitý odstraňovač skvrn (Ferrous Stain Remover). Efektivně odstraňuje železo, mangan, vanad a další kovové zabarvení z cihly, kamene, zdiva a betonových povrchu. 

AX25 Odmašťovač (Degreaser)
Emulzní odmašťovač na většinu povrchu k odstranění silných nánosů mastnoty a oleje. Muže být použit na stroje, tovární a garážové podlahy. Přípravek je možno smíchat s vodou nebo slabým rozpouštědlem (nehořlavé). 

AX26 Čistič nového zdiva (New Masonry Cleaner) ... 
Používá se k odstranění přebytku malty, otisků a špíny, které vzniknou při práci, a zvětraných skvrn z většiny cihel, betonu, terazza a glazovaných dlaždic. Dále muže být použit k čištění všech barev štuku a k odstranění stínů, které zůstaly po graffiti na zděných povrchách. 

AX27HD Čistič betonu (Heavy Duty Concrete Cleaner)
Je vhodný k odstraňování zvětralin, cementových zákalů, rzi a špíny z betonových povrchů, kde je požadováno střední až hluboké mytí. 

CERAME … 
Vyčistí a odstraní nečistoty z cihel, keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene, a dalších, kyselinám odolných materiálů. Přípravek lze použít také pro odstranění skvrn po rzi, nečistot z kamene, cihel, cementu, nátěrů, čištění hliníku - mimo anodicky pasivovaného apod. 

CIMENT … 
Přípravek byl vyvinut pro čištění podlah a ploch z cementu a azbestocementu (eternitu). Používá se pro zvýšení přilnavosti nátěrů a jejich soudržnosti s těmito plochami (jednoduchý nátěr, protiskluzová úprava, apod.). Dále pro odstranění cementu a cementového mléka z dlaždic, kamene, cihel, mozaiky, betonu, čištění a údržbu bazénů a odstranění vodního kamene ze sanitárních zařízení (toalety, umyvadla, sprchy). 


BIORAVAL … 
Přípravek byl vyvinut pro odstraňování atmosférických nečistot z kamenných ploch. Proniká do struktury kamene, a svým působením rozrušuje špínu, usazeniny prachu a tuhých exhalátů z výfuků a topenišť. Přípravek lze také použít pro čištění betonu, cihel, cementovaných ploch, podlah garáží a parkovacích ploch. 

NEUTRALIX …
Přípravek slouží k neutralizaci porézních povrchů po předchozím čištění přípravky s bazickou reakcí. Použitím přípravku se významně omezí vzniku výkvětů, které se často objevují při schnutí povrchu po odstranění nečistot. 

REVALEMENT … 
Přípravek byl vyvinut pro odstranění atmosférických nečistot z kamenných ploch. Proniká a rozruší špínu, usazeniny prachu a tuhých exhalátů z výfuků a topenišť. Oplachuje se tlakovou vodou. Přípravek je bazický, proto může být použit pro odmaštění betonu, cementovaných ploch, podlah garáží a parkovišť.