Nahoru

Čištění fasád

Žádná nečistota pro nás není překážkou!

Naše společnost se zabývá mytím a čištěním fasád již 21 let. Během této doby jsme se vypracovali v jednoho z největších specialistů v oboru čištění povrchů a ochrany staveb. 

Naše společnost je připravena očistit fasádu vaší stavby od běžných nečistot. Umíme pracovat jak s organickými, tak s atmosférickými nečistotami.

Pod pojmem organické nečistoty si můžete představit například mechy, řasy, houby, lišejníky nebo plísně. Kromě toho, že tyto prvky většinou nepůsobí esteticky, může jít také o významné zdravotní nebo bezpečnostní riziko.  Atmosférické nečistoty jsou vytvářeny smogem, sazemi a usazeným prachem.

Dokážeme pracovat s prakticky všemi typy fasády. Problém pro nás nepředstavuje žula, travertin, umělý kámen a ani betonové nebo cihlové fasády. Poradíme si i s přírodním kamenem, mramorovými deskami, keramikou, železem, zateplenými povrchy, plasty a lakovanými povrchy.

Jak u nás probíhá čištění fasád a kdo je provádí?

Znečištění, které se na zdech vytváří po dlouhá léta a které je vytvářeno různými nečistotami, nelze smýt jednoduše vodou. Z toho důvodu používáme k čištění fasád speciální čisticí a ochranné prostředky. Kromě toho pracujeme s párou, vysokotlakým vodním paprskem nebo v případě potřeby s mikroabrazivním tryskáním (neboli pískováním). Samotný proces čištění fasády provádějí zásadně naši kvalifikovaní pracovníci, kteří vám díky svým bohatým zkušenostem a praxí dokážou nabídnout služby na profesionální úrovni. 

Fasádu je třeba čistit pravidelně

Chcete mít jistotu, že vaše budova či dům udělá na ostatní vždy nejlepší možný dojem? Nebojte se vyčištění vaší fasády. Od toho jsme tu my, společnost ARS. Dokážeme Vaší nemovitosti vrátit její původní tvář. 

Více potřebné je to například u budov, které se nacházejí v blízkosti lesů, zeleně a vodních ploch, jsou orientované na sever, takže na jejich fasádu nesvítí slunce, nebo u staveb ve vyšší nadmořské výšce, kde je nižší teplota. 

Podrobné informace najdete na specializované webové prezentaci o čištění fasád

Ceník mytí a čištění fasád

Vzhledem k tomu, že cena čištění povrchu je kromě míry znečištění výrazně ovlivněna jeho členitostí, výškou, použitým stavebním materiálem, tak rozlohou, není možné vytvořit jednoznačný univerzální ceník uvedených prací. V případě zájmu o orientačních ceny pro konkrétní budovu se prosím na nás obraťte telefonicky či emailem. Pokud nám poskytnete podrobnější informace, posoudíme možnosti velmi rychle a vytvoříme Vám zdarma cenovou nabídku na míru. Kontaktujte nás.