Nahoru

Antigraffiti nátěry a odstraňování graffiti

Poškodili Váš majetek vandalové? Pomůžeme vám tento problém vyřešit a zajistit, jak zabránit dalších sprejerským útokům. Odstranit graffiti je možné i bez toho, aby došlo k poškození posprejovaného povrchu. Zároveň se nemusíte bát, že na objektu zůstanou zbytky sprejerské tvorby. Podrobné informace najdete na specializované webové prezentaci www.graffiti.cz.

Přehledně - co nabízíme:

  1. odstraňování graffiti, sprejů, fix, tagů, plakátů, nálepek, lepidel (fasády, zdi, dveře, karosérie vozidel, výtahy, garážová vrata)
  2. ochrana povrchů proti graffiti preventivními antigraffiti nátěry (nabízíme několik systémů nátěrů s až 6-ti letou zárukou)
  3. po aplikaci antigraffiti nátěru zajišťujeme následný servis (odstraňování graffiti) - 1 až 3 roky zdarma
  4. nonstop servis - odstraňování graffiti do 12 hodin od nahlášení
  5. stavební opravy a rekonstrukce fasád, omítek, fasádní nátěry, antigraffiti nátěry - kompletní dodání fasády na klíč
  6. dlouholeté zkušenosti s návrhy komplexního řešení problematiky s graffiti pro správce, družstva, města a podniky
  7. zaškolíme Vám technika či správce objektu a dodáme vhodné přípravky
  8. stavebním firmám dodáme na jejich zakázky vhodný preventivní antigraffiti nátěr, poradíme s aplikací a my poté převezmeme záruku a následný servis včetně odstraňování graffiti 1 rok zdarma

Odstraňování graffiti

Odstraníme a vyčistíme všechny povrchy: fasády, zdi, dveře, karosérie vozidel, výtahy, garážová vrata. Kromě „klasických“ sprejerských výtvorů odstraňujeme výhrůžné nápisy a obrázky ze zdí či schránek uvnitř bytových domů. Umíme odstranit sprejerské „výtvory“ z přírodních i umělých materiálů.

Používáme odstraňovače, které dokážou povrchy vyčistit včetně stínů a zbytků vsáklých do podkladu, a to bez jejich porušení. Pokud se nám nepodaří dokonalé vyčištění, tak zákazník nic neplatí.

Našim klientům zajišťujeme komplexní řešení při odstraňování graffiti, fix a jiných sprejerských výtvorů. Poradíme Vám s preventivní ochranou Vašich objektů a po aplikaci antigraffiti nátěru Vám budeme fasádu udržovat a odstraňovat další poškození sprejery 1 až 3 roky zdarma. Po uplynutí této záruční lhůty nabízíme servis a údržbu fasády (včetně výtahů, vchodových dveří, garážových vrat apod.) za paušální částku od 500 Kč za měsíc. Naší předností jsou naše zkušenosti, operativnost, profesionalita, nonstop servis, přes deset let tradice české firmy a široký výběr produktů.

  


Ochranné Antigraffiti nátěry

U nových, zrekonstruovaných či právě vyčištěných povrchů doporučujeme vždy aplikovat preventivní ochranu před dalším poškozením. Speciální ochranné antigraffiti nátěry se nanáší do výšky cca 3 metrů. Na povrchu vytvoří ochrannou vrstvu, která graffiti nepropustí do podkladu, takže jej můžeme snadno odstranit.

Ochranné protisprejerské nátěry mají navíc hydrofobní efekt, minimální nasákavost a nešpiní se.  Drobné nečistoty tak lze jednoduše smýt vodou, graffity, spreje, fixy pak dle zvoleného nátěru vhodným odstraňovačem. Aplikujeme pouze kvalitní a prověřené nátěry od několika předních výrobců. Našim zákazníkům tak můžeme nabídnout i několik variant preventivních opatření. Dnes používané nátěry nemění vzhled fasád a nebrání proudění vodních par - fasáda tak stále může dýchat.

  


Naše zkušenosti

S odstraňováním nevyžádaných sprejerských výtvorů máme v České republice i zahraničí dlouholetou zkušenost, kterou dokládají naše antigraffiti reference. Graffiti dokážeme odstranit z keramického, žulového, vápencového povrchu, stejně tak z mramorových desek a betonových panelů. 

Pro zkvalitnění služeb a záruk jsme jako první firma v ČR na odstraňování graffiti a aplikaci antigraffiti nátěrů zavedli systém řízení managementu kvality podle normy ČSN ISO 9001:2009 a certifikovaný systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve shodě se specifikací ČSN OHSAS 18001:2008. Zároveň platí, že všichni naši zaměstnanci jsou pečlivě proškoleni a mají s odstraňováním graffiti i aplikací antigraffiti nátěrů bohaté zkušenosti. Kontaktujte nás.