Nahoru

Antigraffiti nátěry

AX67 Ochrana proti graffiti (Graffiti Control Inhibitor)
Tento přípravek umožní snadnější odstranění graffiti, aniž by změnil vzhled původního zděného povrchu. Muže se použít i na dřevo. 

AX80 Graffiti control (Graffiti Control) ... 
Dvousložkový alifatický uretanový systém vytvářející nepropustný povrch, který odolává graffitovým útokům. Může být aplikován na zdivo (cihlu, kámen, beton apod.), dřevo nebo barvené povrchy. Přípravek je čistou a jednoduchou ochranou na pórovité i nepórovité povrchy. 

AX81 Barevný graffiti control (Graffiti Control Paint)
Dvousložková uretanová barva vhodná k použití na většinu vnitřních i vnějších povrchů. Vytváří nepropustný povrch, který odolává graffitovým útokům. Přípravek je k dispozici v následujících barvách: černá, bílá, středně a tmavě béžová, světle a tmavě modrá, zelená, žlutá a cihlově červená. 

M.P.2 … 
Permanentní ochrana proti graffiti v provedení matném a lesklém, pro použití v exteriérech a interiérech na podkladech natřených a bez nátěru. Dvousložková vodní disperze, bez nepříjemného zápachu. V matném provedení je ochranný film průsvitný, v lesklém provedení je průhledný. Vyznačuje se dobrou přilnavostí k porézním i neporézním povrchům a dobře odolává nepřízni počasí. I po četných odstraněních graffiti pomocí GRAFISOLV a ECO-GEL ochranný film zůstává neporušený. 

PARFLON … 
Vodní disperze pryskyřice na bázi akrylátů a PTFE (poly-tetrafluorethylen). Víceúčelová bezbarvá ochrana pro použití v interiérech a exteriérech. Vlastnosti výrobku ho předurčují pro použití jako ochranu:
- proti graffiti: pro povrchy hrubé, nenatřené; eliminuje savost podkladu, zablokuje graffiti na povrchu nátěru a ulehčuje odstranění graffiti z povrchů.
- proti zašpinění: působí proti usazení špíny a nečistot na ošetřených podkladech.
- proti vlhnutí: omezuje pronikání vlhkosti z vody stékající po vertikálních površích.


Vernis ROC antigraffiti nátěry a laky … 
Dvousložkový nátěr nebo lak na bázi polyuretanových pryskyřic, který zajišťuje vynikající odolnost ošetřených povrchů pro opakované odstraňování graffiti, proti zašpinění a působení rozpouštědel. Tento nátěr je odolný vůči opakovanému působení speciálních rozpouštědel. Speciální vlastnosti nátěru umožňují, aby zůstaly čisté zdi, dveře, podezdívky, ploty jak uvnitř, tak vně objektů. Nátěrová hmota je vyráběna jako bezbarvý lak. Nabízeny jsou také pastelové odstíny získané tónováním bílé základní barvy. Nátěr může mít matný, saténový nebo lesklý vzhled. 

Primaire ROC … 
Bezbarvá vodní disperze polyuretanu, která je určená zejména pro ošetření povrchů před nanesením ochranných nátěrů proti graffiti. Jeho použití se doporučuje před aplikací ochranného laku nebo nátěru ROC. Přípravek stabilizuje podklad a izoluje ochranný lak nebo nátěr od původního nátěru nebo od podkladu s graffiti. 

Promoteur d'adhérence ME … 
Přípravek byl vyvinut pro zlepšení přilnavosti kovových povrchů: vytváří "sendvičový" film, který zvyšuje přilnavost nátěrů nebo laků ke galvanizovaným podkladům ze zinku, hliníku nebo ocele. 

Promoteur d'adhérence MI … 
Přípravek byl vyvinut pro zlepšení přilnavosti minerálních povrchů: vytváří "sendvičový" film, který zvyšuje přilnavost nátěrů nebo laků na bázi polyuretanu (např. Grafitix MP2 nebo ROC), epoxidů, fenolů, nitrocelulózy, jednosložkových akrylátů k anorganickým (minerálním) povrchům (sklu, keramice, pískovci, dlaždicím, apod.)